Siemens DOMP.TEMP.OPN QAE1612.010 - S55720-S197
Artikelnummer: 23550512 | Fabrikantnummer: S55720-S197 | EAN: 7612914086204
Omschrijving
Siemens dompeltemperatuuropnemer
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S55720-S197. Het EAN nummer is 7612914086204. Het interne artikelnummer is 23550512.
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Explosieveilig | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met display | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP42 |
| Draadloos | Nee |
| Met behuizing | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 0 |
| Geschikt voor kanaalmontage | Nee |
| Technologie | Overig |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Vaste kabel aan opnemer | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Ja |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Insteeklengte | 100 mm |
| Uitvoering display | Overig |
| Omgevingstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Standby drukknop | Nee |
| Opnemertype | PT1000 |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Opnemerelement buiten behuizing | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Materiaal element | Roestvaststaal (RVS) |
| Toepassingsgebied | Overig |
| Geschikt voor lucht | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Ja |
| Opnemerelement binnen behuizing | Nee |
| Hoogte behuizing | 56 mm |
| Aantal uitgangssignalen | 0 |
| Max. omgevingsvochtigheid (niet condenserend) | 90 % |
| Breedte behuizing | 72 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Temperatuurmeetbereik | -15 - 100 °C |
| Diepte behuizing | 152.5 mm |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product