Siemens DOMP.TP.OPM. QAE2164.015 - BPZ:QAE2164.015
Artikelnummer: 23594917 | Fabrikantnummer: BPZ:QAE2164.015 | EAN: 4047625019747
Omschrijving
Siemens Symaro QAE dompeltemperatuuropnemer actief, uitgangssignaal 0 - 10V, voedingsspanning 24V, meetbereik -30 - +120°C, druktrap klasse PN 10, dompelbuis roestvaststaal (RVS), buitendraad conisch BSPT-, draadmaat 1/2", insteeklengte 150mm, beschermingsgraad (IP) IP54, hoogte behuizing 88mm,
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:QAE2164.015. Het EAN nummer is 4047625019747. Het interne artikelnummer is 23594917.
Aanvullende informatie
Dompeltemperatuuropnemer 150 mm, Pt1000, DC 0...10 V, DC 0…5 V, DC 4...20 mA, -10…120 °C, zonder dompelbuis
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Met bevestigingsmateriaal | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met display | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Met behuizing | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 1 |
| Type voeding | Overig |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 1 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | 1 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Hoogte behuizing | 88 mm |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Vaste kabel aan opnemer | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Insteeklengte | 150 mm |
| Standby drukknop | Nee |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Ja |
| Aantal uitgangssignalen | 0 |
| Breedte behuizing | 80 mm |
| Nom. voedingsspanning bij AC | 19.2 - 28.8 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 13.5 - 35 V |
| Diepte behuizing | 39 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Temperatuurmeetbereik | -10 - 120 °C |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product