Siemens DOMP.TP.OPM. QAE3010.010 - BPZ:QAE3010.010
Artikelnummer: 23594890 | Fabrikantnummer: BPZ:QAE3010.010 | EAN: 4047625019822
Omschrijving
Siemens Symaro QAE dompeltemperatuuropnemer, meetbereik -50 - +200°C
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:QAE3010.010. Het EAN nummer is 4047625019822. Het interne artikelnummer is 23594890.
Aanvullende informatie
Dompeltemperatuuropnemer 100 mm, Pt100, passief, met knelkoppeling, -50...200 °C
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Opnemer (HVAC)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP SYMARO
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Explosieveilig | Nee |
| Met bevestigingsmateriaal | Nee |
| Met display | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Draadloos | Nee |
| Met behuizing | Nee |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Type voeding | Overig |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 mA ... 20 mA | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 0 V ... 5 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 2 V ... 10 V | 0 |
| Aantal uitgangsbereiken 4 mA ... 20 mA | 0 |
| Technologie | Overig |
| Buismontage mogelijk | Nee |
| Vaste kabel aan opnemer | Nee |
| Bluetooth | Nee |
| Geschikt voor vloeistoffen | Ja |
| Geschikt voor gassen | Nee |
| Insteeklengte | 100 mm |
| Uitvoering display | Overig |
| Omgevingstemperatuur | -40 - 100 °C |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Standby drukknop | Nee |
| Opnemertype | PT100 |
| Relatieve luchtvochtigheid meting | Nee |
| NFC (Near Field Communication) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MP (multi point) | Nee |
| Dauwpuntmeting | Nee |
| VOC meting | Nee |
| Temperatuurmeting actief | Nee |
| Enthalpie meting | Nee |
| Fijnstof meting (PM) | Nee |
| Absolute luchtvochtigheid meting | Nee |
| LoRa technologie | Nee |
| Potmeter met bedieningsknop | Nee |
| Opnemerelement buiten behuizing | Nee |
| Gemiddelde temperatuurmeting | Nee |
| Materiaal element | Roestvaststaal (RVS) |
| Geschikt voor lucht | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Temperatuurmeting passief | Ja |
| Opnemerelement binnen behuizing | Nee |
| Max. omgevingsvochtigheid (niet condenserend) | 95 % |
| Aantal uitgangssignalen | 0 |
| Breedte behuizing | 69 mm |
| Hoogte behuizing | 92 mm |
| Wi-Fi-Compatible | Nee |
| Diepte behuizing | 81 mm |
| Kooldioxide (CO2) meting | Nee |
| Temperatuurmeetbereik | -50 - 200 °C |
| Categorieën |
Regelaars ventilatie utiliteit
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product