Siemens Dompelbuis lw7x200 MS alt-SB200 - BPZ:ALT-SB200
Artikelnummer: 22401753 | Fabrikantnummer: BPZ:ALT-SB200 | EAN: 7612914017000
Omschrijving
Siemens dompelbuis
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:ALT-SB200. Het EAN nummer is 7612914017000. Het interne artikelnummer is 22401753.
Aanvullende informatie
ALT
Beschermhuls, 200 mm, Ms63 vernikkeld, G½", PN10, LW7
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Beschermhuls, 200 mm, Ms63 vernikkeld, G½", PN10, LW7
| Klasse |
Dompelbuis
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
BP THERMOSTATEN
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 9 mm |
| Materiaal dompelbuis | Messing |
| Geschikt voor mano-thermometer | Ja |
| Binnendiameter | 7 mm |
| Druktrap klasse flens | PN 10 |
| Aansluiting | Buitendraad cilindrisch BSPP-G (ISO 228-1) |
| Insteeklengte | 200 mm |
| Druktrap klasse | PN 10 |
| Nom. diameter aansluiting | 1/2" (15) |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Enkel |
| Uitwendige buisdiameter aansluiting | 21.3 mm |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product