Siemens URENTELLE 7KT5833 - 7KT5833
Artikelnummer: 21165002 | Fabrikantnummer: 7KT5833 | EAN: 4001869311081
Omschrijving
Siemens urenteller digitaal, (bxh) 36x90mm, DIN-rail, ingangsspanning 24 - 240V, spanningstype AC/DC, 7 digits, frequentie ingangsspanning 60Hz, beschermingsgraad (IP) IP20, beschermingsgraad (NEMA) overig, breedte in module-eenheden 2, frontplaat breedte 36mm, frontplaat hoogte 45mm,
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5833. Het EAN nummer is 4001869311081. Het interne artikelnummer is 21165002.
Aanvullende informatie
electronic pulse counter 12-150V DC, 24-240V, 50Hz electrical and mechanical resetting SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Hoogte | 90 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte | 36 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Telbereik | 9999999 h |
| Frequentie ingangsspanning | 60 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product