Siemens El.time C.,DC12-150V,24-240V50HZ - 7KT5821
Artikelnummer: 20543635 | Fabrikantnummer: 7KT5821 | EAN: 4001869311050
Omschrijving
Siemens urenteller
Het productnummer van de fabrikant is 7KT5821. Het EAN nummer is 4001869311050. Het interne artikelnummer is 20543635.
Aanvullende informatie
electronic time counter 12-150V DC, 24-240V, 50Hz SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Urenteller
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Hoogte | 90 mm |
| Montagewijze | DIN-rail |
| Breedte | 36 mm |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Inbouwdiepte | 64 mm |
| Aantal digits | 7 |
| Frontplaat breedte | 36 mm |
| Frontplaat hoogte | 45 mm |
| Telbereik | 99999.99 h |
| Frequentie ingangsspanning | 60 - 60 Hz |
| Ingangsspanning | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product