Siemens Elektrische Voeding (70 W) - S54400-B121-A1
Artikelnummer: 26700929 | Fabrikantnummer: S54400-B121-A1 | EAN: 4047625016081
Omschrijving
Elektrische voeding (70 W)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S54400-B121-A1. Het EAN nummer is 4047625016081. Het interne artikelnummer is 26700929.
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - voedingsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 54 mm |
| Redundantiemogelijkheid | Nee |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Type ingangsspanning | AC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| Hoogte | 170 mm |
| Max. primaire stroom bij AC 60 Hz | 1 A |
| Max. primaire stroom bij AC 50 Hz | 0.5 A |
| Max. primaire stroom bij DC | 1.6 A |
| Uitgangsspanning bij AC 50 Hz | 20.5 - 28.6 V |
| Uitgangsspanning bij AC 60 Hz | 20.5 - 28.6 V |
| Uitgangsspanning bij DC | 20.5 - 28.6 V |
| Ingangsspanning bij AC 50 Hz | 196 - 253 V |
| Ingangsspanning bij AC 60 Hz | 97 - 127 V |
| Ingangsspanning bij DC | 20.5 - 28.6 V |
| Max. uitgangsstroom bij AC 50 Hz | 2.5 A |
| Max. uitgangsstroom bij AC 60 Hz | 2.5 A |
| Max. uitgangsstroom bij DC | 2500 A |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product