Siemens Noodstopdrukknop 40MM rood ip69k - 3SU10001HN200AA0
Artikelnummer: 21545351 | Fabrikantnummer: 3SU10001HN200AA0 | EAN: 4011209946767
Het productnummer van de fabrikant is 3SU10001HN200AA0. Het EAN nummer is 4011209946767. Het interne artikelnummer is 21545351.
EMERGENCY-OFF mushroom pushbutton, 22 mm, round, plastic, red, 40 mm, with Siemens lock, B, lock number E9 (VW), positive latching, according to DIN EN ISO 13850, key-operated release, supplied without key EMERGENCY STOP mushroom pushbuttons SIRIUS ACT in
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Met verlichting | Nee |
| Kleur knop | Rood |
| Geschikt voor verlichting | Nee |
| Diameter kap | 40 mm |
| Type ontgrendeling | Sleutelontgrendeling |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Breedte opening | 40 mm |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Hoogte opening | 81.3 mm |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Round backing plate for emergency stop mushroom pushbutton yellow,
Artikelnummer: 20368540
Fabrikantnummer: 3SU19000BC310NB0
Siemens Holder for 3 modules plastic
Artikelnummer: 20391860
Fabrikantnummer: 3SU15000AA100AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens Contact module 2no
Artikelnummer: 21137486
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101DA0
Siemens Emergency stop backing plate yellow
Artikelnummer: 20368639
Fabrikantnummer: 3SU19000BC310AT0
Siemens Verlichte noodstopdrukknop 40MM rood ip69k
Artikelnummer: 20785806
Fabrikantnummer: 3SU10011HB200AA0
Siemens Noodstopdrukknop 40MM rood ip69k
Artikelnummer: 21725740
Fabrikantnummer: 3SU10501HA200AA0
Siemens Noodstopdrukknop 40MM rood ip69k
Artikelnummer: 21725741
Fabrikantnummer: 3SU10501HB200AA0
Siemens Noodstopdrukknop 40MM rood ip69k
Artikelnummer: 21545350
Fabrikantnummer: 3SU10001HM200AA0
Siemens Noodstopdrukknop 40MM rood ip69k
Artikelnummer: 21545351
Fabrikantnummer: 3SU10001HN200AA0
Siemens Noodstopdrukknop 40MM rood ip69k
Artikelnummer: 21545360
Fabrikantnummer: 3SU10501HM200AA0
Siemens Noodstopdrukknop 40MM rood ip69k
Artikelnummer: 21545361
Fabrikantnummer: 3SU10501HN200AA0