Siemens Empty Encl. for position switch metal encl. en50047, 31 MM m20x1.5, wi - 3SE52120AC05
Artikelnummer: 26700801 | Fabrikantnummer: 3SE52120AC05 | EAN: 4011209862128
Het productnummer van de fabrikant is 3SE52120AC05. Het EAN nummer is 4011209862128. Het interne artikelnummer is 26700801.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Breedte sensor | 31 mm |
| Gedwongen openend | Ja |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Coating behuizing | Gelakt |
| Lengte sensor | 75.7 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66/IP67 |
| Hoogte van de sensor | 33 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 85 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Accessory for position switch socket (5-pole) M12,
Artikelnummer: 20302350
Fabrikantnummer: 3SY3128
Siemens AANDRFKOP 3SE5000-0AC30
Artikelnummer: 21290833
Fabrikantnummer: 3SE50000AC30
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26700801
Fabrikantnummer: 3SE52120AC05