Siemens Et200isp 4F-do 40ma ex failsafe - 6ES71387FD000AB0
Artikelnummer: 20465494 | Fabrikantnummer: 6ES71387FD000AB0 | EAN: 4019169227353
Omschrijving
Siemens veldbus dec. peri. digi in/uitg.mod
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71387FD000AB0. Het EAN nummer is 4019169227353. Het interne artikelnummer is 20465494.
Aanvullende informatie
SIMATIC, fail-safe electronic module for ET200iSP, 4 F-DO 17.4 V/40 mA Ex I, up to category 4 (EN954-1)/ SIL3 (IEC61508)/PLE (ISO13849), Ex ib (ia Ga) IIC T4 Gb, Ex ib [ia IIIC Da] IIC T4 Gb, Ex ib [ia] I Mb
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 30 mm |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radiostandaard Bluetooth | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Aantal digitale uitgangen | 4 |
| Configureerbare digitale uitgangen | Ja |
| Type uitgangsspanning | DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Ja |
| SIL conform IEC 61508 | 3 |
| Categorie volgens EN 954-1 | 4 |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level e |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Ja |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 2G |
| Hoogte | 129 mm |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Ja |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Wand-/directmontage mogelijk | Ja |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Diepte | 136.5 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 30 V |
| Toegestane spanning aan uitgang | 17.4 - 17.4 V |
| Kortsluitbeveiliging, uitgangen beschikbaar | Ja |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product