Siemens Et200isp el-mod. 4 ai TC - 6ES71347SD000AB0
Artikelnummer: 20544705 | Fabrikantnummer: 6ES71347SD000AB0 | EAN: 4019169132077
Omschrijving
SIMATIC ET 200iSP 4AI TC
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71347SD000AB0. Het EAN nummer is 4019169132077. Het interne artikelnummer is 20544705.
Aanvullende informatie
SIMATIC, electronic module for ET200iSP, 4 AI, TC: for connection of thermocouples (voltage measurement), Ex ib (ia Ga) IIC T4 Gb, Ex ib [ia IIIC Da] IIC T4 Gb, Ex ib [ia] I Mb
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - analoge in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 30 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radiostandaard Bluetooth | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Ja |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 2G |
| Hoogte | 129 mm |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | ATEX stof-Ex-Beveiliging, Cat. 2D |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Aantal analoge ingangen | 4 |
| Ingangssignaal configureerbaar | Ja |
| Ingang, stroom | Nee |
| Configureerbare analoge ingangen | Ja |
| Ingang, spanning | Ja |
| Ingang, weerstand | Nee |
| Ingang, weerstandsthermometer | Nee |
| Analoge ingangen, resolutie | 16 Bit |
| Ingang, thermo-element | Ja |
| Diepte | 136.5 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 28.8 V |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product