Siemens Et200isp relay-mod. 2do uc60v 2a - 6ES71327HB000AB0
Artikelnummer: 20465520 | Fabrikantnummer: 6ES71327HB000AB0 | EAN: 4019169182881
Omschrijving
SIMATIC ET 200iSP 2DQ relay 60 V UC/2 A
Het productnummer van de fabrikant is 6ES71327HB000AB0. Het EAN nummer is 4019169182881. Het interne artikelnummer is 20465520.
Aanvullende informatie
SIMATIC, electronic module for ET200iSP, 2 DO relay 60 V UC / 2 A, Ex eb ib mb IIC T4 Gb, Ex eb ib mb I Mb
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 30 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Draagrailmontage mogelijk | Ja |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Rackmontage mogelijk | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Radiostandaard Bluetooth | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Type uitgangsspanning | AC/DC |
| Configureerbare digitale uitgangen | Ja |
| Type digitale uitgang | Relais |
| Uitgangsstroom | 2 A |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Aantal digitale uitgangen | 2 |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | ATEX gas-Ex-Beveiliging, Cat. 2G |
| Hoogte | 129 mm |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Systeemcomponenten | Ja |
| Frontinbouw mogelijk | Ja |
| Veldbusaansluiting via separate buskoppelaar mogelijk | Ja |
| Diepte | 136.5 mm |
| Kortsluitbeveiliging, uitgangen beschikbaar | Nee |
| Toegestane spanning aan uitgang | 72 V |
| Vertragingstijd bij signaalwisseling | 8 - 8 ms |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product