Siemens ETAGERIJGKL 8WH6001-4QF00 - 8WH60014QF00
Artikelnummer: 21160430 | Fabrikantnummer: 8WH60014QF00 | EAN: 4001869447827
Omschrijving
Siemens etage-installatierijgklem, grijs, (bxdxh) 5.15x48.7x100.9mm, uitvoering elektrische aansluiting overig, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 4mm², aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.14 - 4mm², aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.14 - 2.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH60014QF00. Het EAN nummer is 4001869447827. Het interne artikelnummer is 21160430.
Aanvullende informatie
Terminal, iPo plug-in terminal, installation terminal, L, 2.5 mm², gray Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Etage-installatierijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Montagewijze | Overig |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| PE-functie | Nee |
| Met N-verbreekslede | Nee |
| Aantal potentialen | 1 |
| N-functie mogelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Basiskleur | Grijs |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -60 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 0.14 - 1.5 mm² |
| Breedte | 5.15 mm |
| Diepte | 48.7 mm |
| Hoogte | 100.9 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product