Siemens Expansion Module switched ethernet profinet V3, plug-in, for 7KM pac32 - 7KM93000AE020AA0
Artikelnummer: 23503385 | Fabrikantnummer: 7KM93000AE020AA0 | EAN: 4001869565873
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Expansion module Switched Ethernet PROFINET V3, plug-in, for 7KM PAC32
Het productnummer van de fabrikant is 7KM93000AE020AA0. Het EAN nummer is 4001869565873. Het interne artikelnummer is 23503385.
Aanvullende informatie
expansion module Switched Ethernet PROFINET V3, plug-in, for 7KM PAC3220 / 4220 / 3VA COM100 / 800 SENTRON PAC - specialists in measured value acquisition.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Multifunctionele paneelmeter
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ampèremeter | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Impulsteller | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Ja |
| Blindvermogenmeter | Nee |
| Frequentiemeter | Nee |
| Voltmeter | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Voedingsspanning bij DC | 19.2 - 28.8 V |
| Werkelijk vermogen meter | Nee |
| Met toerentalmeter | Nee |
| Ondersteunt protocol voor IEC 61850 Ethernet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor OPC UA PubSub | Nee |
| Met auditrapport (Audit log) | Nee |
| Met logdienst voor beveiligingsevenementen (security event log) | Nee |
| Met firmware ondertekening | Ja |
| Weergave op afstand | Ja |
| Categorieën |
Elektriciteit
Meetinstrumenten Gereedschap |
Gerelateerde producten
3 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Expansion Module switched ethernet profinet V3, plug-in, for 7KM pac32
Siemens PANMTR 7KM4212-0BA00-2AA0
Siemens PANMTR 7KM4212-0BA00-2AA0
Siemens PANMTR 7KM4212-0BA00-2AA0
Artikelnummer: 21169745
Fabrikantnummer: 7KM42120BA002AA0
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Expansion Module switched ethernet profinet V3, plug-in, for 7KM pac32
Artikelnummer: 23503385
Fabrikantnummer: 7KM93000AE020AA0