Siemens Fault current mon. W. transformer 3ul23 - 3UG46251CW30
Artikelnummer: 20545488 | Fabrikantnummer: 3UG46251CW30 | EAN: 4011209912502
Het productnummer van de fabrikant is 3UG46251CW30. Het EAN nummer is 4011209912502. Het interne artikelnummer is 20545488.
| Klasse |
Verschilstroom-relais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 22.5 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Hoogte | 102 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC/DC |
| Diepte | 91 mm |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0 s |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC/DC |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 0 A |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 20 s |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Functie | Voor draaistroomnet |
| Indicatie verschilstroom | Ja |
| Externe stroomvoorziening vereist | Nee |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Voedingsspanning bij DC | 24 - 240 V |
| Spanningsmeetbereik | 24 - 240 V |
| Nom. (meet)bedrijfsfrequentie | 16 - 400 Hz |
| Stroommeetbereik | 10 - 43 mA |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 1 | 30 - 40 mA |
| Aanspreekwaarde stroomsterkte 2 | 30 - 40 mA |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20545488
Fabrikantnummer: 3UG46251CW30