Siemens FC361-ZZ brandmeldcentrale (1 lus) in behuizing (compact) - S54433-C112-A1
Artikelnummer: 26700932 | Fabrikantnummer: S54433-C112-A1 | EAN: 4047625016142
Omschrijving
FC361-ZZ Brandmeldcentrale (1 lus) in behuizing (Compact)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is S54433-C112-A1. Het EAN nummer is 4047625016142. Het interne artikelnummer is 26700932.
| Klasse |
Brandmeldcentrale
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 402 mm |
| Diepte | 132 mm |
| Geschikt voor busaansluiting | Ja |
| Adresseerbaar | Ja |
| Met netadapter | Ja |
| Radiokoppeling | Nee |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Ja |
| Interface extern | Ja |
| Aantal meldgroepen | 1 |
| Geïntegreerd kiestoestel | Ja |
| Hoogte | 372 mm |
| Aantal melder-adressen | 126 |
| Bedrijfsspanning | 28.6 V |
| Autonomie | 72 h |
| Stroomverbruik | 2500 mA |
| Goedgekeurd overeenkomstig SBSC | Nee |
| Goedgekeurd overeenkomstig SCAB | Nee |
| Aantal uitgangen | |
| Aantal ingangen | |
| Aantal relaisuitgangen | |
| Aantal adresseerbare lussen | |
| Aantal adressen per lus | |
| Overeenkomstig EN 54-2 | Nee |
| Overeenkomstig EN 54-4 | Nee |
| Montagewijze | Opbouw montage |
| Categorieën |
Brandbeveiliging
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens FC361-ZZ brandmeldcentrale (1 lus) in behuizing (compact)
Artikelnummer: 26700932
Fabrikantnummer: S54433-C112-A1