Siemens Force-Guided coupling relay, 1 no+1 NC, 24 V ac/DC, spring-type termin - 3RQ10002EB00
Artikelnummer: 23487833 | Fabrikantnummer: 3RQ10002EB00 | EAN: 4047621055381
Het productnummer van de fabrikant is 3RQ10002EB00. Het EAN nummer is 4047621055381. Het interne artikelnummer is 23487833.
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Hoogte | 100 mm |
| Breedte | 17.5 mm |
| Schakelverhouding van de aandrijving | Monostabiel |
| Aandrijving, polarisatie | Gepolariseerd |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Ja |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 120 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23487833
Fabrikantnummer: 3RQ10002EB00