Siemens Freewheeling Diode with connection to a1 DC6 up to 230 V - LZS:PTMT00A0
Artikelnummer: 22352641 | Fabrikantnummer: LZS:PTMT00A0 | EAN: 4011209675025
Omschrijving
Freewheeling diode with connection to A1 DC6 up to 230 V
Het productnummer van de fabrikant is LZS:PTMT00A0. Het EAN nummer is 4011209675025. Het interne artikelnummer is 22352641.
Aanvullende informatie
freewheeling diode with connection to A1, 6-230 V DC SIRIUS relays - one range for every application.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Type stuurspanning | DC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Breedte | 11.4 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 10.5 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | DC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 6 - 230 V |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT II |
| Bedrijfsspanning bij DC | 6 - 230 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Freewheeling Diode with connection to a1 DC6 up to 230 V
Artikelnummer: 22352641
Fabrikantnummer: LZS:PTMT00A0