Siemens Zekeringen smeltpatroon (mes) NH00 combikenmelder 100a - 3NA78307
Artikelnummer: 20101106 | Fabrikantnummer: 3NA78307 | EAN: 4001869071725
Het productnummer van de fabrikant is 3NA78307. Het EAN nummer is 4001869071725. Het interne artikelnummer is 20101106.
| Klasse |
Smeltpatroon (mes)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering kenmelder | Combikenmelder |
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Geïsoleerde metalen trekoren (IMGL) | Nee |
| Zekeringmaat volgens IEC 60269 | NH00 |
| Nom. (meet)spanning AC | 500 V |
| Nom. (meet)spanning DC | 250 V |
| Vermogensverlies bij nom. stroom | 7 W |
| Nom. schakelvermogen AC | 120 kA |
| Gebruikscategorie volgens IEC 60269 | gG |
| Nom. schakelvermogen DC | 25 kA |
| Categorieën |
Mespatroon
Zekering Groepenkasten |
Siemens NH-scheidingsmes NH00
Artikelnummer: 12088276
Fabrikantnummer: 3NG1002
Siemens Scheidingsschot NH00
Artikelnummer: 12767839
Fabrikantnummer: 3NX2023
Siemens Dummy mespatroon NH00
Artikelnummer: 12088300
Fabrikantnummer: 3NX1003
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 20101106
Fabrikantnummer: 3NA78307