Siemens ZKRNGKLEM 8WH2000-1BG28 - 8WH20001BG28
Artikelnummer: 21161234 | Fabrikantnummer: 8WH20001BG28 | EAN: 4001869346960
Omschrijving
Siemens zekeringsrijgklem, zwart, (bxdxh) 8.15x44.05x86.5mm, uitvoering zekeringspatroon vlakzekering, voedingsspanning voor defect-indica 12V, DIN-rail 35mm, spanningstype voor defect-indicatie AC/DC, uitvoering zekeringshouder (patroon steekbaar, nom. (meet)stroom In 30A, aansluitpositie boven,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH20001BG28. Het EAN nummer is 4001869346960. Het interne artikelnummer is 21161234.
Aanvullende informatie
Terminal, spring-loaded terminal, fuse terminal with LED, 4 mm², black Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Zekeringsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering zekeringshouder (patroonhouder) | Steekbaar |
| Uitvoering zekeringspatroon | Vlakzekering |
| Hoogte | 86.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 30 A |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 4 - 4 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | 105 - 105 °C |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 4 mm² |
| Voedingsspanning voor defect-indicatie | 12 - 12 V |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 0.08 mm² |
| Breedte | 8.15 mm |
| Diepte | 44.05 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product