Siemens LK SERVOM. 24V GLB131.2E - BPZ:GLB131.2E
Artikelnummer: 21068243 | Fabrikantnummer: BPZ:GLB131.2E | EAN: 7612914003546
Omschrijving
Siemens Openair GLB elektrische servomotor lineair, (dxb) 70x59mm, voedingsspanning 24V AC, stuursignaal overig, aansluiting op afsluitklep overig, looptijd 150s, beschermingsgraad (IP) IP40, geschikt voor luchtappendage, verstelkracht 250N, lengte aansluitkabel 0.9m,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is BPZ:GLB131.2E. Het EAN nummer is 7612914003546. Het interne artikelnummer is 21068243.
| Klasse |
Elektrische servomotor
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Serie |
E-luchtklepaandrijving
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Breedte | 59 mm |
| Diepte | 70 mm |
| Explosieveilig | Nee |
| Hoogte | 176 mm |
| Hulpcontacten | Nee |
| Handbediening | Ja |
| Potentiaalvrij schakelcontact | Nee |
| Voedingsspanning | 24 V AC |
| Communicatieprotocol | Geen |
| Geschikt voor afsluiter | Nee |
| Met nulspanningsterugloop | Nee |
| Stuursignaal | Driepunts |
| Automatische slagherkenning | Nee |
| Instelbare standterugmelding | Nee |
| Instelbaar werkgebied | Nee |
| Geschikt voor luchtappendage | Ja |
| Overbrenging | Met tandwielen |
| Standterugmelding | Geen |
| Eindcontacten | Geen |
| Zelfinstelbare slaglengte | Nee |
| Met veiligheidsfunctie | Nee |
| Met mechanische standaanwijzer | Ja |
| Lengte aansluitkabel | 0.9 m |
| Looptijd | 150 s |
| Met ISO 5211 Direct Mount top-flens | Nee |
| Spanningsloos gesloten | Nee |
| Slaglengte | 60 mm |
| Hulpcontacten optioneel | Nee |
| Max. opgenomen elektrisch vermogen | 2 VA |
| Regeling type modulerend | Ja |
| Verstelkracht | 250 N |
| Regeling type aan/uit | Ja |
| Omgevingstemperatuur | -32 - 55 °C |
| Energieverbruik in bedrijf | 1 W |
| Regeling type split-range | Nee |
| Type veiligheidsfunctie | Overig |
| Werkingswijze veiligheidsfunctie | NO normaal open |
| Aansluiting op afsluitklep | Geen |
| Energieverbruik in ruststand | 1 W |
| Model | Lineair |
| Toegestane relatieve vochtigheid | 95 - 95 % |
| Categorieën |
Meet en regelapparatuur
Ventilatie verwarming |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product