Siemens Hulpmagneetschakelaar ,2M+2V,220VDC - 3RH21221BM40
Artikelnummer: 12277870 | Fabrikantnummer: 3RH21221BM40 | EAN: 4011209786783
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21221BM40. Het EAN nummer is 4011209786783. Het interne artikelnummer is 12277870.
Aanvullende informatie
contactor relay, 2 NO + 2 NC, 220 V DC, screw terminal, frame size S00 Auxiliary contactor SIRIUS 3RH2 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3RH2 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a reliable a
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Hulpmagneetschakelaar ,2M+2V,220VDC
Siemens Hulpmagneetschakelaar,2M+2V,220VDC
Siemens Hulpmagneetschakelaar,2M+2V,220VDC
Siemens Hulpmagneetschakelaar,2M+2V,220VDC
Artikelnummer: 12277897
Fabrikantnummer: 3RH21222BM40
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product