Siemens Hulpmagneetschakelaar 6M+2V ac230v 50/60H - 3RH22621AP00
Artikelnummer: 12278035 | Fabrikantnummer: 3RH22621AP00 | EAN: 4011209847743
Het productnummer van de fabrikant is 3RH22621AP00. Het EAN nummer is 4011209847743. Het interne artikelnummer is 12278035.
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 57.5 mm |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Type stuurspanning | AC |
| Met LED indicatie | Nee |
| Diepte | 117 mm |
| Handbediening | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 6 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Siemens Hulpmagneetschakelaar 6M+2V ac230v 50/60H
Artikelnummer: 12278041
Fabrikantnummer: 3RH22622AP00
Siemens Hulpmagneetschakelaar 10a 6M/2V 230vac
Artikelnummer: 10759255
Fabrikantnummer: 3TH42620AM0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 12278035
Fabrikantnummer: 3RH22621AP00