Siemens Hulpmagneetschakelaar 10a 6M/2V 24VDC - 3TH42620BB4
Artikelnummer: 21545444 | Fabrikantnummer: 3TH42620BB4 | EAN: 4011209048478
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Contactor relay 62E, 6 NO + 2 NC, DC op., 24 V DC
Het productnummer van de fabrikant is 3TH42620BB4. Het EAN nummer is 4011209048478. Het interne artikelnummer is 21545444.
Aanvullende informatie
contactor relay, 62E, EN 50011, 6 NO + 2 NC, screw terminal DC operation 24 V DC Auxiliary contactor 3TH4 for switching the control signals in the control circuit. The SIRIUS 3TH4 contactor relays have standard-compliant terminal designations and a reliabl
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Interface | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 6 A |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Met LED indicatie | Nee |
| Hoogte | 78 mm |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 135 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 6 |
| Aantal hulpcontacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact, vertraagd schakelend | 0 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact, voorlopend | 0 |
| Nom. stuurspanning bij DC | 24 - 24 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Hulpmagneetschakelaar 10a 6M/2V 24VDC
Siemens Hulpmagneetschakelaar 6M+2V 24VDC
Siemens Hulpmagneetschakelaar 6M+2V 24VDC
Siemens Hulpmagneetschakelaar 6M+2V 24VDC
Artikelnummer: 12278038
Fabrikantnummer: 3RH22621BB40
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product