Siemens I/O-module (4 ingangen en 4 uitgangen/250 vac) - A5Q00002369
Artikelnummer: 26700907 | Fabrikantnummer: A5Q00002369 | EAN: 4047625014889
Omschrijving
I/O-module (4 ingangen en 4 uitgangen/250 VAC)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is A5Q00002369. Het EAN nummer is 4047625014889. Het interne artikelnummer is 26700907.
| Klasse |
Veldbus, dec. periferie - digitale in- en uitgangsmodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 130 mm |
| Hoogte | 90 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | IP30 |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Diepte | 20 mm |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Type digitale uitgang | Relais |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens I/O-module (4 ingangen en 4 uitgangen/250 vac)
Artikelnummer: 26700907
Fabrikantnummer: A5Q00002369