Siemens DRKKNPEL 3SU10511EA400AA0 - 3SU10511EA400AA0
Artikelnummer: 21217783 | Fabrikantnummer: 3SU10511EA400AA0 | EAN: 4011209968813
Het productnummer van de fabrikant is 3SU10511EA400AA0. Het EAN nummer is 4011209968813. Het interne artikelnummer is 21217783.
| Klasse |
Drukknop frontelement (paddenstoel)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met verlichting | Ja |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Kleur knop | Groen |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Geschikt voor noodstop | Nee |
| Diameter kap | 40 mm |
| Type ontgrendeling | Trek-ontgrendeling |
| Breedte opening | 40 mm |
| Kleur frontrand | Overig |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 32 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Led module green for front plate mounting
Artikelnummer: 20390438
Fabrikantnummer: 3SU14011BB401AA0
Siemens Montagehouder metaal geschikt voor alle uitvoeringen
Artikelnummer: 20391817
Fabrikantnummer: 3SU15500AA100AA0
Siemens Led module green
Artikelnummer: 20390483
Fabrikantnummer: 3SU14012BB403AA0
Siemens Led module green
Artikelnummer: 20390495
Fabrikantnummer: 3SU14011BF401AA0
Siemens Ledmodule met led 24-240V ac/DC groen
Artikelnummer: 20390449
Fabrikantnummer: 3SU14011BH401AA0
Siemens Ledmodule met led 24-240V ac/DC groen
Artikelnummer: 20390467
Fabrikantnummer: 3SU14012BH401AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Led module green
Artikelnummer: 20390488
Fabrikantnummer: 3SU14012BF401AA0
Siemens Led module green
Artikelnummer: 20390474
Fabrikantnummer: 3SU14011BB403AA0
Siemens Ledmodule met led 24V ac/DC groen
Artikelnummer: 20390457
Fabrikantnummer: 3SU14012BB401AA0
Siemens Led module green
Artikelnummer: 20390475
Fabrikantnummer: 3SU14011BF403AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens Contact module 2no
Artikelnummer: 21137486
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101DA0
Siemens SIGLMPHD 3SU14011BG401AA0
Artikelnummer: 21218820
Fabrikantnummer: 3SU14011BG401AA0
Siemens SIGLMPHD 3SU14011BH403AA0
Artikelnummer: 21217956
Fabrikantnummer: 3SU14011BH403AA0
Siemens SIGLMPHD 3SU14012BG403AA0
Artikelnummer: 21218044
Fabrikantnummer: 3SU14012BG403AA0
Siemens SIGLMPHD 3SU14012BG401AA0
Artikelnummer: 21219219
Fabrikantnummer: 3SU14012BG401AA0
Siemens SIGLMPHD 3SU14012BH403AA0
Artikelnummer: 21217102
Fabrikantnummer: 3SU14012BH403AA0