Siemens DRUKKNP 3SU11530AB503BA0 - 3SU11530AB503BA0
Artikelnummer: 21217315 | Fabrikantnummer: 3SU11530AB503BA0 | EAN: 4011209959279
Het productnummer van de fabrikant is 3SU11530AB503BA0. Het EAN nummer is 4011209959279. Het interne artikelnummer is 21217315.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Kleur knop | Blauw |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Materiaal frontrand | Metaal |
| Breedte opening | 29.5 mm |
| Voedingsspanning lamp | 110 V |
| Kleur frontrand | Overig |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 11 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Type knop | Paddenstoel |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Montagehouder metaal geschikt voor alle uitvoeringen
Artikelnummer: 20391817
Fabrikantnummer: 3SU15500AA100AA0
Siemens Contact module with 1 contact element 1no for front plate mounting
Artikelnummer: 20391862
Fabrikantnummer: 3SU14001AA103BA0
Siemens Verlichte drukknop metaal terugverend blauw ip69k
Artikelnummer: 20349397
Fabrikantnummer: 3SU10510AB500AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Illuminated pushbutton blue
Artikelnummer: 20401074
Fabrikantnummer: 3SU11520AB503BA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens DRUKKNP 3SU11500AB503BA0
Artikelnummer: 21217345
Fabrikantnummer: 3SU11500AB503BA0
Siemens DRUKKNP 3SU11560AB503BA0
Artikelnummer: 21219671
Fabrikantnummer: 3SU11560AB503BA0
Siemens 3SU1153-0AB50-1BA0
Artikelnummer: 21332339
Fabrikantnummer: 3SU11530AB501BA0
Siemens Protective cap
Artikelnummer: 22350810
Fabrikantnummer: 3SU19000DB700AA0