Siemens Illuminated pushbutton red - 3SU11060AB201CA0
Artikelnummer: 20401020 | Fabrikantnummer: 3SU11060AB201CA0 | EAN: 4011209959484
Het productnummer van de fabrikant is 3SU11060AB201CA0. Het EAN nummer is 4011209959484. Het interne artikelnummer is 20401020.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Kleur knop | Rood |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Breedte opening | 29.5 mm |
| Voedingsspanning lamp | 230 V |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 11 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Type knop | Paddenstoel |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Contactelement 1NC schroef
Artikelnummer: 20391815
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101CA0
Siemens Holder for 3 modules plastic
Artikelnummer: 20391860
Fabrikantnummer: 3SU15000AA100AA0
Siemens Verlichte drukknop terugverend rood ip69k
Artikelnummer: 20349460
Fabrikantnummer: 3SU10010AB200AA0
Siemens Illuminated pushbutton red
Artikelnummer: 20401005
Fabrikantnummer: 3SU11020AB201CA0