Siemens Illuminated pushbutton white - 3SU11020AB601FA0
Artikelnummer: 21191300 | Fabrikantnummer: 3SU11020AB601FA0 | EAN: 4011209957077
Het productnummer van de fabrikant is 3SU11020AB601FA0. Het EAN nummer is 4011209957077. Het interne artikelnummer is 21191300.
| Klasse |
Drukknop
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Kleur knop | Wit |
| Materiaal frontrand | Kunststof |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor verlichting | Ja |
| Kleur frontrand | Zwart |
| Breedte opening | 29.5 mm |
| Voedingsspanning lamp | 24 V |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 11 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Type knop | Paddenstoel |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Ja |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Verlichte drukknop terugverend wit ip69k
Artikelnummer: 20349461
Fabrikantnummer: 3SU10010AB600AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens Led-module wit 24vac/DC schroefaansluiting
Artikelnummer: 20390433
Fabrikantnummer: 3SU14011BB601AA0
Siemens Contact module 1no+1nc
Artikelnummer: 21137488
Fabrikantnummer: 3SU14001AA101FA0
Siemens Illuminated pushbutton white
Artikelnummer: 21192553
Fabrikantnummer: 3SU11020AB603FA0
Siemens DRUKKNOP 3SU11030AB601FA0
Artikelnummer: 21193455
Fabrikantnummer: 3SU11030AB601FA0
Siemens 3SU1152-0AB60-1FA0
Artikelnummer: 21304962
Fabrikantnummer: 3SU11520AB601FA0
Siemens 3SU1106-0AB60-1FA0
Artikelnummer: 22604314
Fabrikantnummer: 3SU11060AB601FA0
Siemens Protective cap
Artikelnummer: 22350810
Fabrikantnummer: 3SU19000DB700AA0