Siemens Indicator Light, 16 MM, round plastic, yellow - 3SB22246BD06
Artikelnummer: 22350558 | Fabrikantnummer: 3SB22246BD06 | EAN: 4011209028265
Omschrijving
Indicator light, 16 mm, round plastic, yellow
Het productnummer van de fabrikant is 3SB22246BD06. Het EAN nummer is 4011209028265. Het interne artikelnummer is 22350558.
Aanvullende informatie
Indicator light, 16 mm, round, plastic, yellow, Lampholder W2 x 4.6 d, with incandescent lamp 24 V Indicator lights SIRIUS 3SB2 for signaling switching statuses or faults in systems. The industry-standard 3SB2 pushbuttons and indicator lights have a modula
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met lichtbron | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Vlaksteekaansluiting |
| Gatdiameter | 16 mm |
| Breedte opening | 19 mm |
| Kleur lens | Geel |
| Uitvoering fitting | W2 x 4,6 |
| Hoogte opening | 9 mm |
| Nom. spanning Ue | 5 - 60 V |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Indicator Light, 16 MM, round plastic, yellow
Artikelnummer: 22350558
Fabrikantnummer: 3SB22246BD06