Siemens Indicator Light, 22 MM, round, metal, high gloss, white, lens, smooth, - 3SU11526AA601AA0
Artikelnummer: 21580377 | Fabrikantnummer: 3SU11526AA601AA0 | EAN: 4011209957770
Het productnummer van de fabrikant is 3SU11526AA601AA0. Het EAN nummer is 4011209957770. Het interne artikelnummer is 21580377.
| Klasse |
Signaallamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Met lichtbron | Ja |
| Spanningstype | AC/DC |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Bouwvorm lens | Rond |
| Kleur lens | Wit |
| Aantal signaallampen | 1 |
| Breedte opening | 29.5 mm |
| Gatdiameter | 22.3 mm |
| Hoogte opening | 11.8 mm |
| Nom. spanning Ue | 24 - 24 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67/IP69K |
| Met frontrand | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Montagehouder metaal geschikt voor alle uitvoeringen
Artikelnummer: 20391817
Fabrikantnummer: 3SU15500AA100AA0
Siemens Indicator light 22MM round plastic white smooth lens
Artikelnummer: 20434623
Fabrikantnummer: 3SU11026AA601AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368692
Fabrikantnummer: 3SU19000AC810AA0
Siemens Labeling plate self-adhesive
Artikelnummer: 20368629
Fabrikantnummer: 3SU19000AC160AA0
Siemens Led-module wit 24vac/DC schroefaansluiting
Artikelnummer: 20390433
Fabrikantnummer: 3SU14011BB601AA0
Siemens Indicator light white
Artikelnummer: 20434715
Fabrikantnummer: 3SU11526AA603AA0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 21580377
Fabrikantnummer: 3SU11526AA601AA0