Siemens Iso monitor industry DC280V - 5TT3471
Artikelnummer: 20545780 | Fabrikantnummer: 5TT3471 | EAN: 4001869312286
Omschrijving
Siemens isolatiebewakingsrelais, (bxdxh) 36x64x90mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, lijncapaciteit 4.5µF, aanspreekwaarde impedantie 1 5 - 200kOhm, aanspreekwaarde impedantie 2 -99999kOhm, foutenregistratie mogelijk, 2 contacten als wisselconta
Het productnummer van de fabrikant is 5TT3471. Het EAN nummer is 4001869312286. Het interne artikelnummer is 20545780.
Aanvullende informatie
ISO monitor industry for direct voltage networks for measuring voltages up to 280 V DC Insulation monitor industry SENTRON 5TT3 for applications in commercial buildings as well as for industrial applications. SENTRON switching devices offer convenient and
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Isolatiebewakingsrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Breedte | 36 mm |
| Aantal contacten als wisselcontact | 2 |
| Diepte | 64 mm |
| Foutenregistratie mogelijk | Ja |
| Aanduiding isolatiewaarde | Nee |
| Lijncapaciteit | 4.5 µF |
| Aanspreekwaarde impedantie 1 | 5 - 200 kOhm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product