Siemens SCHRIJGKL 8WH2003-6CF00 - 8WH20036CF00
Artikelnummer: 21161260 | Fabrikantnummer: 8WH20036CF00 | EAN: 4001869346878
Het productnummer van de fabrikant is 8WH20036CF00. Het EAN nummer is 4001869346878. Het interne artikelnummer is 21161260.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Diepte | 36.5 mm |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 3 |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Uitvoering langsscheiding | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Breedte | 5.15 mm |
| Hoogte | 72.23 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -105 - -60 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |