Siemens SCHRIJGKL 8WH2000-6AF00 - 8WH20006AF00
Artikelnummer: 21168848 | Fabrikantnummer: 8WH20006AF00 | EAN: 4001869346823
Omschrijving
Siemens scheidingsrijgklem, grijs, (bxdxh) 5.15x36.5x60.43mm, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.25 - 4mm², aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.08 - 4mm², DIN-rail 35mm, aansluitbare geleiderdoorsnede fijn 0.14 - 2.5mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH20006AF00. Het EAN nummer is 4001869346823. Het interne artikelnummer is 21168848.
Aanvullende informatie
Terminal, spring-loaded terminal, isolating terminal, 2.5 mm², gray Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Diepte | 36.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Met geïntegreerde testbus | Nee |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Veerklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Veerklemaansluiting |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Uitvoering langsscheiding | Overig |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.08 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.08 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Breedte | 5.15 mm |
| Hoogte | 60.43 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -105 - -60 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product