Siemens STROOMREL 5TT3171 - 5TT3171
Artikelnummer: 21154104 | Fabrikantnummer: 5TT3171 | EAN: 4001869073002
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens stroomrelais, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, stroommeetbereik 16A, 1-fase-onderstroom mogelijk, 1 contacten als verbreekcon
Het productnummer van de fabrikant is 5TT3171. Het EAN nummer is 4001869073002. Het interne artikelnummer is 21154104.
Aanvullende informatie
Network coupler T55 230 V AC 50 Hz With transparent cap Network coupler SENTRON 5TT3 for applications in commercial buildings as well as for industrial applications. SENTRON switching devices offer convenient and simple mounting and connection technology a
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 1 |
| Diepte | 64 mm |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Nee |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Functie gelijkstroomhysterese | Nee |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 230 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Stroommeetbereik | 16 - 16 A |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 195.5 - 264.5 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 195.5 - 264.5 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Siemens STROOMREL 5TT3171
Siemens TOEBEHLSP 5TG8222
Siemens TOEBEHLSP 5TG8222
Siemens TOEBEHLSP 5TG8222
Artikelnummer: 21159638
Fabrikantnummer: 5TG8222
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product