Siemens RIJGKLVRB 8WH1000-6AG00 - 8WH10006AG00
Artikelnummer: 21165543 | Fabrikantnummer: 8WH10006AG00 | EAN: 4001869403083
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10006AG00. Het EAN nummer is 4001869403083. Het interne artikelnummer is 21165543.
Aanvullende informatie
Terminal, screw terminal, isolating terminal, 4 mm², gray Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Hoogte | 57.8 mm |
| Diepte | 47.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 6 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 6 mm² |
| Breedte | 6.15 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -105 - -60 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product