Siemens RIJGKLVRB 8WH1000-6AH00 - 8WH10006AH00
Artikelnummer: 21158642 | Fabrikantnummer: 8WH10006AH00 | EAN: 4001869403090
Omschrijving
Siemens verbindingsrijgklem, beige, breedte 8.2mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 0.14 - 10mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer -99999mm²,
Het productnummer van de fabrikant is 8WH10006AH00. Het EAN nummer is 4001869403090. Het interne artikelnummer is 21158642.
Aanvullende informatie
Terminal, screw terminal, isolating terminal, 6 mm², gray Optimized technology for your safety - only from Siemens.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Hoogte | 57.8 mm |
| Diepte | 47.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.2 - 10 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.25 - 6 mm² |
| Breedte | 8.15 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -105 - -60 °C |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product