Siemens Isolator 100a TP+N - 5TL16910
Artikelnummer: 20482653 | Fabrikantnummer: 5TL16910 | EAN: 4001869469058
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens inbouwschakelaar modulair
Het productnummer van de fabrikant is 5TL16910. Het EAN nummer is 4001869469058. Het interne artikelnummer is 20482653.
Aanvullende informatie
switch disconnector, on-off switch 100 A 3-pole + N On-off switch SENTRON 5TL1 for switching of lighting, motors and other electrical equipment. Increased operational safety and system availability due to separate closure and opening of the affected circui
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Aantal contacten als maakcontact | 3 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Met signaallamp | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 100 A |
| Schakelfunctie | Uitschakelaar |
| Gedwongen scheiding (volgens DIN VDE 0113) | Nee |
| Nom. afschakelvermogen | 0.3 kA |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Gerelateerde producten
5 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Isolator 100a TP+N
Siemens Hulpcontact 1M/1V
Siemens Hulpcontact 1M/1V
Siemens Hulpcontact 1M/1V
Artikelnummer: 10368349
Fabrikantnummer: 5ST3010
Siemens Auxiliary switch 2oe
Siemens Auxiliary switch 2oe
Siemens Auxiliary switch 2oe
Artikelnummer: 20433684
Fabrikantnummer: 5ST3012
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product