Siemens Isolator 40a FP - 5TL14400
Artikelnummer: 20482654 | Fabrikantnummer: 5TL14400 | EAN: 4001869469089
Het productnummer van de fabrikant is 5TL14400. Het EAN nummer is 4001869469089. Het interne artikelnummer is 20482654.
| Klasse |
Inbouwschakelaar modulair
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Aantal polen | 4 |
| Aantal contacten als maakcontact | 4 |
| Inbouwdiepte | 70 mm |
| Nom. (meet)spanning | 440 V |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 10 kA |
| Met signaallamp | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 40 A |
| Schakelfunctie | Uitschakelaar |
| Gedwongen scheiding (volgens DIN VDE 0113) | Nee |
| Nom. afschakelvermogen | 0.12 kA |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Siemens Hulpcontact 1M/1V
Artikelnummer: 10368349
Fabrikantnummer: 5ST3010
Siemens Auxiliary switch 2oe
Artikelnummer: 20433684
Fabrikantnummer: 5ST3012