Siemens SCHRIJGKL 8WH6000-6AF00 - 8WH60006AF00
Artikelnummer: 21154504 | Fabrikantnummer: 8WH60006AF00 | EAN: 4001869416045
Het productnummer van de fabrikant is 8WH60006AF00. Het EAN nummer is 4001869416045. Het interne artikelnummer is 21154504.
| Klasse |
Scheidingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Diepte | 36.5 mm |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Uitvoering langsscheiding | Zwenkbaar |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Grijs |
| Nom. (meet)spanning | 400 V |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Steekklemaansluiting |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Steekklemaansluiting |
| Nom. (meet)stroom In | 20 A |
| Met geïntegreerde testbus | Ja |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 0.14 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | 1.5 - 2.5 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 0.14 - 4 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 0.14 - 4 mm² |
| Breedte | 5.15 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -105 - -60 °C |
| Hoogte | 61.93 mm |
| Nom. geleiderdoorsnede | mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |