Siemens Iwlan Access point, ieee 802.11N, 150 mbit/S, RJ45, 1xradio, 1XR-sma, - 6GK57611FC000AB0
Artikelnummer: 23662957 | Fabrikantnummer: 6GK57611FC000AB0 | EAN: 4047622194515
Het productnummer van de fabrikant is 6GK57611FC000AB0. Het EAN nummer is 4047622194515. Het interne artikelnummer is 23662957.
| Klasse |
WLAN Access Point
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Managed | Ja |
| Repeaterfunctie | Ja |
| Bridge-functie | Ja |
| Power over Ethernet | Nee |
| Hoogte | 114 mm |
| Mastbevestiging | Nee |
| Inbouw | Nee |
| Diepte | 74 mm |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps LAN | 1 |
| Contactdoosadapter | Nee |
| Frequentieband | 2,4 GHz en 5 GHz |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps LAN | 0 |
| Max. overdraagsnelheid | 150 Mbit/s |
| Aantal gebruikers | 28 |
| Categorieën |
Communicatie apparatuur
Coax en data |
Siemens N-connect/R-sma M/M 2M
Artikelnummer: 20114363
Fabrikantnummer: 6XV18755CH20
Siemens Ie FC RJ45 plug 180
Artikelnummer: 20598738
Fabrikantnummer: 6GK19011BB102AA0
Siemens Ie connecting cable RJ45 (3M)
Artikelnummer: 20367983
Fabrikantnummer: 6XV18715BH30
Siemens Ie connecting cable RJ45 (5M)
Artikelnummer: 20367962
Fabrikantnummer: 6XV18715BH50
Siemens TP cord RJ45/RJ45 30M
Artikelnummer: 21166445
Fabrikantnummer: 6XV18703QN30
Siemens TP cord RJ45/RJ45 50M
Artikelnummer: 21168006
Fabrikantnummer: 6XV18703QN50
Siemens TP cord RJ45/RJ45 0.3 M
Artikelnummer: 21220422
Fabrikantnummer: 6XV18703QE30
Siemens Ie connecting cable RJ45 (4x2 5M)
Artikelnummer: 22352554
Fabrikantnummer: 6XV18785BH50
Siemens Ie FC RJ45 plug 145
Artikelnummer: 20596647
Fabrikantnummer: 6GK19011BB300AA0
Siemens Ie FC RJ45 plug 180 4x2 ( 1er pack,10G))
Artikelnummer: 20786455
Fabrikantnummer: 6GK19011BB122AA0
Siemens Ie Cable ie FC,2 X RJ45,4x2,3M,cat6a, class ea,PVC,robust
Artikelnummer: 23663372
Fabrikantnummer: 6XV18785BH30
Siemens Push-In terminal block for scalance XB-000, 3-pin for power supply, 24
Artikelnummer: 23663029
Fabrikantnummer: 6GK59801CB100BA5
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23662957
Fabrikantnummer: 6GK57611FC000AB0
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.