Siemens Iwlan Ap, 450 MBPS, M12, eec, 2X wireless, 6X N-connect, plug slot, us - 6GK57882GD000TB0
Artikelnummer: 23662974 | Fabrikantnummer: 6GK57882GD000TB0 | EAN: 4019169310383
Het productnummer van de fabrikant is 6GK57882GD000TB0. Het EAN nummer is 4019169310383. Het interne artikelnummer is 23662974.
| Klasse |
WLAN Access Point
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Breedte | 200 mm |
| Geschikt voor 19 inch montage | Nee |
| Managed | Ja |
| Repeaterfunctie | Ja |
| Bridge-functie | Ja |
| Mastbevestiging | Nee |
| Hoogte | 176 mm |
| Diepte | 79 mm |
| Inbouw | Nee |
| Ethernet | Ja |
| Aantal poorten 10/100 Mbps LAN | 1 |
| Power over Ethernet | Ja |
| Contactdoosadapter | Nee |
| Frequentieband | 2,4 GHz en 5 GHz |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Nee |
| Aantal poorten 10/100/1000 Mbps LAN | 1 |
| Aantal gebruikers | 8 |
| Max. overdraagsnelheid | 450 Mbit/s |
| Categorieën |
Communicatie apparatuur
Coax en data |
Siemens Key-plug W780 ifeatures
Artikelnummer: 22352390
Fabrikantnummer: 6GK59078PA00
Siemens Ie TP cord M12-180/M12-180 (4x2 10M)
Artikelnummer: 22352555
Fabrikantnummer: 6XV18785HN10
Siemens Ie TP cord M12-180/M12-180 (4x2 15M)
Artikelnummer: 22352556
Fabrikantnummer: 6XV18785HN15
Siemens Ie power M12 cable connector 3ST.
Artikelnummer: 10490323
Fabrikantnummer: 6GK19070DC106AA3
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23662974
Fabrikantnummer: 6GK57882GD000TB0
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.