Siemens Koppelcontactor.4M,DC24V,M.Z-diod - 3RH21402KB40
Artikelnummer: 12278020 | Fabrikantnummer: 3RH21402KB40 | EAN: 4011209847118
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
Siemens hulprelais, 4 hulpcontacten als maakcon, aantal hulpcontacten als wisselcont -99999, aantal hulpcontacten als verbreekco -99999, aansluitwijze hulpstroomcircuit veerklemaansluiting, aantal hulpcontacten verbreek, vert -99999, aantal hulpcontacten als maakcontac -99999, type stuurspanning DC,
Het productnummer van de fabrikant is 3RH21402KB40. Het EAN nummer is 4011209847118. Het interne artikelnummer is 12278020.
Aanvullende informatie
coupling contactor relay, 4 NO, 24 V DC, 0.7-1.25*Us, with integrated suppressor diode, spring-loaded terminal, frame size S00, suitable for PLC outputs, not expandable with auxiliary switch Coupling relay for switching auxiliary circuits SIRIUS 3RH2 for s
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Hulprelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 45 mm |
| Hoogte | 70 mm |
| Interface | Nee |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 4 |
| Aansluitwijze hulpstroomcircuit | Veerklemaansluiting |
| Type stuurspanning | DC |
| Montagewijze | Schroef |
| Nom. bedrijfsstroom Ie, 400 V | 3 A |
| Met LED indicatie | Nee |
| Handbediening | Nee |
| Diepte | 73 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Categorieën | Groepenkasten |
Gerelateerde producten
2 producten speciaal geselecteerd voor Siemens Koppelcontactor.4M,DC24V,M.Z-diod
Siemens Koppelcontactor.4M,DC24V,M.Z-diod
Siemens Koppelcontactor.4M,DC24V,M.Z-diod
Siemens Koppelcontactor.4M,DC24V,M.Z-diod
Artikelnummer: 12277993
Fabrikantnummer: 3RH21401KB40
Siemens HLPRELAIS 3RH2140-1SB40
Siemens HLPRELAIS 3RH2140-1SB40
Siemens HLPRELAIS 3RH2140-1SB40
Artikelnummer: 21297558
Fabrikantnummer: 3RH21401SB40
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product