Siemens LZS schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac - LZS:PTML0730
Artikelnummer: 22352640 | Fabrikantnummer: LZS:PTML0730 | EAN: 4011209674981
Omschrijving
LED module, red for plug-in relay, series PT and RT for 230 V AC, with
Het productnummer van de fabrikant is LZS:PTML0730. Het EAN nummer is 4011209674981. Het interne artikelnummer is 22352640.
Aanvullende informatie
LED module, red for plug-in relay, PT and RT series, 110-230 V AC without freewheeling diode SIRIUS relays - one range for every application.
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Schakelrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Compleet apparaat met sokkel | Nee |
| Met dwanggeleide contacten | Nee |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Met LED indicatie | Ja |
| Type stuurspanning | AC |
| Breedte | 11.4 mm |
| Diepte | 32 mm |
| Hoogte | 10.5 mm |
| Spanningstype van de bedrijfsspanning | AC |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Categorie relaistechnologie (RT) volgens IEC 61810-7 | RT II |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 110 - 230 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 110 - 230 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens LZS schakelrelais nom.stuurstroomsp.230V ac
Artikelnummer: 22352640
Fabrikantnummer: LZS:PTML0730