Siemens Load Current supply simatic PM 1207 ex, 1-PH or DC input, 24 V DC/5 A - 6EP33334SC003AX0
Artikelnummer: 26637032 | Fabrikantnummer: 6EP33334SC003AX0 | EAN: 4025515156529
Omschrijving
Load current supply SIMATIC PM 1207 Ex, 1-ph or DC input, 24 V DC/5 A
Het productnummer van de fabrikant is 6EP33334SC003AX0. Het EAN nummer is 4025515156529. Het interne artikelnummer is 26637032.
Aanvullende informatie
SIMATIC S7-1200 power module PM 1207 EX 24 V/5 A stabilized power supply input: 120 - 240 V AC/DC output: 24 V DC/5 A with diagnostic interface The single-phase SIMATIC PM1207 load current supply (PM = Power Module) in SIMATIC S7-1200 G2 design and a width
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Breedte | 70 mm |
| Inbouwbreedte | 70 mm |
| Hoogte | 125 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Diepte | 100 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Vermogensafgifte | 120 W |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 240 - 240 V |
| Nom. voedingsspanning bij DC | 120 - 240 V |
| Inbouwhoogte | 175 mm |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Load Current supply simatic PM 1207 ex, 1-PH or DC input, 24 V DC/5 A
Artikelnummer: 26637032
Fabrikantnummer: 6EP33334SC003AX0