Siemens Load Feeder, direct starter, S00, 2.2-3.2 A, 24 V DC, 150 ka - 3RA21151DA162BB4
Artikelnummer: 26694419 | Fabrikantnummer: 3RA21151DA162BB4 | EAN: 4011209918191
Het productnummer van de fabrikant is 3RA21151DA162BB4. Het EAN nummer is 4011209918191. Het interne artikelnummer is 26694419.
| Klasse |
Motorstarter/Motorstarter combinatie
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 45 mm |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 1 |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 1 |
| Type stuurspanning | DC |
| Aantal commandoposities | 1 |
| Geschikt voor noodstop | Ja |
| Met kortsluitactivering | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Hoogte | 167 mm |
| Met zekering | Nee |
| Temperatuurgecompenseerde overbelastingsbeveiliging | Ja |
| Aanloopklasse | CLASS 10 |
| Omgevingstemperatuur, bedrijfsbovengrens | 60 °C |
| Uitvoering elektrische aansluiting voor hulp- en stuurstroomcircuit | Schroefaansluiting |
| Diepte | 97 mm |
| Externe reset mogelijk | Nee |
| Aantal signaallampen | 0 |
| Type motorstarter | Overig |
| Met transformator | Nee |
| Instelbereik overbelastingsbeveiliging | 2.2 - 3.2 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie | 3.2 A |
| Nom. bedrijfsstroom bij AC-3, 400 V | 3.2 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Coördinatieklasse volgens IEC 60947-4-3 | Klasse 2 |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 1, 480 Y/277 V | 65000 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 400 V | 150000 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 2, 230 V | 150000 A |
| Voorwaardelijke nom. kortsluitstroom, type 1, 600 Y/347 V | 30000 A |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 1100 kW |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Hulpkontakblok 1no+1nc schroef zijdelingse aanbouw 3RV2
Artikelnummer: 12279847
Fabrikantnummer: 3RV29011A
Siemens Hulpkontaktblok 1co schroef frontmontage 3RV2
Artikelnummer: 12279856
Fabrikantnummer: 3RV29011D
Siemens Hulpcontactblok 1M
Artikelnummer: 12278056
Fabrikantnummer: 3RH29111BA10
Siemens Hulpkontaktblok 1no+1nc schroef frontmontage 3RV2
Artikelnummer: 12279859
Fabrikantnummer: 3RV29011E
Siemens Hulpcontactblok 2M
Artikelnummer: 12278119
Fabrikantnummer: 3RH29111MA20
Siemens Hulpcontactblok 1M+1V
Artikelnummer: 12278116
Fabrikantnummer: 3RH29111MA11
Siemens Hulpkontaktblok 2no schroef frontmontage 3RV2
Artikelnummer: 12279862
Fabrikantnummer: 3RV29011F
Siemens Hulpcontactblok 1V
Artikelnummer: 12278053
Fabrikantnummer: 3RH29111BA01
Siemens Onderspanningsspoel ac 230V/50HZ ac 240V/60HZ schroef 3RV2
Artikelnummer: 12279898
Fabrikantnummer: 3RV29021AP0
Siemens Uitschakelspoel ac 210-240V schroef 3RV2
Artikelnummer: 20449260
Fabrikantnummer: 3RV29021DP0
Siemens Aux. switch block side 2no
Artikelnummer: 20391972
Fabrikantnummer: 3RH29111DA20
Siemens Hulpk blok side 1nc+1no
Artikelnummer: 11509471
Fabrikantnummer: 3RH29111DA11
Siemens HULPCNTBL 3RH2911-1DA02
Artikelnummer: 21076056
Fabrikantnummer: 3RH29111DA02
Siemens Load Feeder, direct starter, S00, 0.28-0.4 A, 24 V DC, 150 ka
Artikelnummer: 26634219
Fabrikantnummer: 3RA21100ES151BB4
Siemens Load Feeder, direct starter, S00, 0.35-0.5 A, 24 V DC, 150 ka
Artikelnummer: 26634220
Fabrikantnummer: 3RA21100FS151BB4
Siemens Load Feeder, direct starter, S00, 0.14-0.2 A, 24 V DC, 150 ka
Artikelnummer: 26634221
Fabrikantnummer: 3RA21100BS151BB4
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 26694419
Fabrikantnummer: 3RA21151DA162BB4