Siemens Load Power supply simatic PM1507, single-phase 24 V DC/3 A - 6AG13324BA007AA0
Artikelnummer: 23602798 | Fabrikantnummer: 6AG13324BA007AA0 | EAN: 4047618045906
Omschrijving
Load power supply SIMATIC PM1507, single-phase 24 V DC/3 A
Het productnummer van de fabrikant is 6AG13324BA007AA0. Het EAN nummer is 4047618045906. Het interne artikelnummer is 23602798.
Aanvullende informatie
SIPLUS S7-1500 PM 1507 24V/3A based on 6EP1332-4BA00 with conformal coating, -40…+70 °C, stabilized power supply input: 120/230 V AC output: 24 V DC/3 A The SIPLUS extreme version protects the automation components against harsh environmental conditions, s
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Siemens
Specificaties
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 50 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Kortsluitvast | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroef-/veerklemaansluiting |
| Inbouwbreedte | 50 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Ja |
| Gestabiliseerd | Ja |
| Hoogte | 147 mm |
| Diepte | 129 mm |
| Directe montage mogelijk | Nee |
| Nom. uitgangsspanning 1 | 24 V |
| Max. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Vermogensafgifte | 72 W |
| Nom. uitgangsstroom 1 | 3 A |
| Inbouwhoogte | 205 mm |
| 1e Secundaire spanning | 24 - 24 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 50 Hz | 230 - 230 V |
| Nom. voedingsspanning bij AC 60 Hz | 120 - 120 V |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product
Siemens Load Power supply simatic PM1507, single-phase 24 V DC/3 A
Artikelnummer: 23602798
Fabrikantnummer: 6AG13324BA007AA0