Siemens Logo! Cim for logo! 8 - 6ED10555MC080BA3
Artikelnummer: 26706100 | Fabrikantnummer: 6ED10555MC080BA3 | EAN: 4034106037277
Omschrijving
LOGO! CIM For LOGO! 8
Het productnummer van de fabrikant is 6ED10555MC080BA3. Het EAN nummer is 4034106037277. Het interne artikelnummer is 26706100.
Aanvullende informatie
CIM Communication Interface Module for LOGO! 8 Modbus RTU interface (RS232/485) 4-port switch; without 4G/LTE/GPS engine; without antennas; web configurator The LOGO! CIM communications module is an expansion module to the LOGO! 8 logic module and unifies
Specificaties
| Klasse |
PLC communicatiemodule
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Hoogte | 90 mm |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ia) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Bijbehorend bedrijfsmiddel (Ex ib) | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Breedte | 71.5 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 0 |
| Diepte | 58.5 mm |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 4 |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Siemens
» Meer informatie over Siemens
Huidige product