Siemens Logo! Inrush current limiter 1ac 100-240 V/5 A - 6EP46836LB000AY0
Artikelnummer: 23602820 | Fabrikantnummer: 6EP46836LB000AY0 | EAN: 4025515155485
Het productnummer van de fabrikant is 6EP46836LB000AY0. Het EAN nummer is 4025515155485. Het interne artikelnummer is 23602820.
| Klasse |
Gelijkstroomvoedingseenheid
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Diepte | 53 mm |
| Secundaire spanning instelbaar | Nee |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Gestabiliseerd | Nee |
| Inbouwbreedte | 18 mm |
| Uitgangsspanning geregeld | Nee |
| Inbouwhoogte | 130 mm |
| Directe montage mogelijk | Ja |
| Max. uitgangsstroom 1 | 5 A |
| Geschikt voor railmontage | Ja |
| Categorieën |
Transformatoren
Industrieel |
Siemens Sitop psu100s 24V/5a 120/230vac 24V/5a DC
Artikelnummer: 10489060
Fabrikantnummer: 6EP13332BA20
Siemens Sitop psu100c 12V/2a ac 100-230V (DC 110-300V) DC 12V/2a
Artikelnummer: 12433936
Fabrikantnummer: 6EP13215BA00
Siemens Sitop psu300s 24 V/5 A
Artikelnummer: 20457702
Fabrikantnummer: 6EP14332BA20
Siemens Sitop psu8200 24V/5a 120/230vac 24V/5a
Artikelnummer: 12434068
Fabrikantnummer: 6EP33338SB000AY0
Siemens Logo!power 15 V/1.9 A
Artikelnummer: 21146333
Fabrikantnummer: 6EP33216SB100AY0
Siemens Logo!power 24V/4a input: 100-240vac output: DC24V/4a
Artikelnummer: 21146312
Fabrikantnummer: 6EP33336SB000AY0
Siemens Logo!power 15 V/4 A
Artikelnummer: 21146335
Fabrikantnummer: 6EP33226SB100AY0
Siemens Logo!power 12V/4.5a input: 100-240vac output: 12VDC/4.5a
Artikelnummer: 21146319
Fabrikantnummer: 6EP33226SB000AY0
Siemens Logo!power 12V/0.9 A input: 100-240vac output: 12VDC/ 0.9 A
Artikelnummer: 21146345
Fabrikantnummer: 6EP33206SB000AY0
Siemens Logo!power 24V/0.6a input: 100-240vac output: DC24V/0.6a
Artikelnummer: 21146390
Fabrikantnummer: 6EP33306SB000AY0
Siemens LOGO!POWER 24V/1.3A input: 100-240VAC output: DC24V/1.3A
Artikelnummer: 21146348
Fabrikantnummer: 6EP33316SB000AY0
Siemens Logo!power 12V/1.9 A input: 100-240vac output: 12VDC/ 1.9 A
Artikelnummer: 21146323
Fabrikantnummer: 6EP33216SB000AY0
Siemens Logo!power 5 V/3 A
Artikelnummer: 21343847
Fabrikantnummer: 6EP33106SB000AY0
Siemens Sitop psu100e 48 V/5 A
Artikelnummer: 22351728
Fabrikantnummer: 6EP33440SB000AY0
Siemens
» Meer informatie over SiemensArtikelnummer: 23602820
Fabrikantnummer: 6EP46836LB000AY0