Siemens MAGNSCHK 3RT10766AF360UA0 - 3RT10766AF360UA0
Artikelnummer: 23851142 | Fabrikantnummer: 3RT10766AF360UA0 | EAN: 4011209953338
Het productnummer van de fabrikant is 3RT10766AF360UA0. Het EAN nummer is 4011209953338. Het interne artikelnummer is 23851142.
| Klasse |
Magneetschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Siemens
Toon alle producten van Siemens |
| Breedte | 160 mm |
| Aantal hulpcontacten als verbreekcontact | 2 |
| Aantal hulpcontacten als maakcontact | 2 |
| Type stuurspanning | AC/DC |
| Aansluitwijze hoofdstroomcircuit | Railaansluiting |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Ja |
| Diepte | 225 mm |
| Aantal hoofdcontacten als maakcontact | 3 |
| Nom. vermogen bij AC-3, 400 V | 250 kW |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V | 610 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V | 430 A |
| Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact | 0 |
| Hoogte | 214 mm |
| Nom. vermogen bij AC-4, 400 V | 250 kW |
| Nom. stuurspanning bij DC | 110 - 127 V |
| Nom. vermogen NEMA | 400 kW |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 110 - 127 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 110 - 127 V |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V | 540 A |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 1000 - 1000 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 1000 - 1000 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Siemens Hulpkontaktblok,1 NC,din en50005,schroef
Artikelnummer: 12766786
Fabrikantnummer: 3RH19211CA01
Siemens Hulpkontaktblok,1 no,din en50005,schroef
Artikelnummer: 12766783
Fabrikantnummer: 3RH19211CA10
Siemens Hulpkontaktblok,2no,en50005,laterally,schroef S3-S12
Artikelnummer: 11465962
Fabrikantnummer: 3RH19211KA20
Siemens Hulpkontaktblok,1no+1nc,en50012,laterally,schroef S0-S12
Artikelnummer: 12767065
Fabrikantnummer: 3RH19211DA11
Siemens Hulpkontaktblok,1no+1nc,en50005,laterally,schroef S0-S12
Artikelnummer: 12766825
Fabrikantnummer: 3RH19211EA11
Siemens Auxiliary switch block 2 NC,
Artikelnummer: 20391997
Fabrikantnummer: 3RH19211KA02
Siemens MAGNSCHAK 3RT1076-6SF36
Artikelnummer: 22604195
Fabrikantnummer: 3RT10766SF36
Siemens 3RT1076-6SF36-3PA0
Artikelnummer: 22604196
Fabrikantnummer: 3RT10766SF363PA0
Siemens MAGNSCHAK 3RT1076-6SP36
Artikelnummer: 22604197
Fabrikantnummer: 3RT10766SP36
Siemens 3RT1076-6SP36-3PA0
Artikelnummer: 22604198
Fabrikantnummer: 3RT10766SP363PA0
Siemens Set Of cables for YD starter S12-S12-S12
Artikelnummer: 23659507
Fabrikantnummer: 3RA19732B